Nieuws - Ans Bakker

 Allerzielen Alom - kunst tot herdenken.

 Allerzielen nieuwe stijl  Allerzielen Alom biedt gelegenheid om de doden te herdenken op een manier die aansluit bij de samenleving van nu. Het geeft opnieuw vorm aan een van oorsprong katholieke traditie, maar is niet gebonden aan een religie. Begraafplaatsen worden ’s avonds gastvrij aangekleed met licht, vuur, klank en kunst. Nabestaanden krijgen de gelegenheid om een mooie ambiance bij het graf te creëren. Ze kunnen hierbij hulp krijgen van kunstenaars en ritueelbegeleiders. Omdat iedereen wel iemand te herdenken heeft, worden er speciale plekken ontworpen voor iedereen. Het maakt niet uit waar de doden begraven of gecremeerd zijn.

Ik ben samen met 10 andere kunstenaars geselecteerd voor deelname aan dit byzondere project www.allerzielenalom.nl van Ida van der Lee De Masterclass was op 21-22 en 28 juni. Rond eind oktober begin november 2010 zal het Allerzielenalom op diverse plaatsen in Noordholland plaatsvinden.

 foto rechts Frans van Zijst 
De Grootste Royaltykenner van Nederland 2010
Ook in 2010 organiseert de EO De Grootste Royaltykenner van Nederland. In deze superspannende kennisquiz worden honderden royalty-experts uit het hele land tijdens een adembenemende afvalrace getest op hun kennis van de Nederlandse Koninklijke Familie. Niet alleen de geschiedenis van het Koninklijk Huis staat centraal, maar ook het protocol en de lifestyle van Koningin Beatrix, Prins Willem-Alexander, Prinses Máxima en hun familie.
De Grootste Royaltykenner van Nederland wordt uitgezonden op 17 en 24 april en op 1 mei 2010. In de finale op 8 mei wordt duidelijk wie zich in 2010 de Grootste Royaltykenner van Nederland kan noemen.De uitzendingen zijn steeds op zaterdag om 20:10 op Nederland 2.

 

PLUS-Challenge AWARD voor Erica Terpstra en Pieter van Vollenhoven
 Dinsdag 16 maart  ontvangt Erica terpstra de PLUS Challenge Award gemaakt door Ans Bakker uit handen van MAX (Tijd voor Max, Dinsdag 16 maart, nederland 2, 17.35 - 18.25 uur) Herhaling woensdag 17 maart 11:10 uur nederland 2. De Award gaat naar HET rolmodel voor vrouwen van middelbare leeftijd. verkozen door de lezers van het magazine PLUS 

 

Glasobject : IJsring uit de serie: "Bevroren" van Ans Bakker

        

Foto's:  Frans van Zijst


Plus challenge award voor Pieter van Vollenhoven



 AD Amersfoort 17-3-2010

Nouveau jan. 2010
Nouveau toont op pagina 13 een artikel van Ans Bakker's kroonluchter "Treasures"

 

 

 Persbericht.
Ans Bakker lanceert Limited Editions.

Ans Bakker, beeldend (Glas)kunstenaar lanceert haar nieuwe collectie draagbare kunstobjecten. Tasjes: “Heilige Kruisjes” en Boa’s van vilt. Heilige Kruisjes en Boa’s van vilt.
Met het vilt ontdekte Ans Bakker een nieuwe liefde naast haar glasobjecten en startte zij met een collectie mode-accessoires: Boa’s van vilt en een serie tasjes: “Heilige Kruisjes”  Alle objecten worden door haarzelf met de hand vervaardigd in een oplage van 50 stuks. Het “Heilige Kruisje” is een tas in de vorm van een kruis, met aan de achterkant een rood gleufje (rits). De Boa’s zijn een mix tussen een sieraad en sjaal. Voor deze modeaccessoires heeft ze zich laten inspireren door de wereld van religies. 
Noot voor de redactie:
Vind je het leuk om in je magazine een interview  te plaatsen met Ans Bakker? Of meer fotomateriaal? Mail naar  
info@ansbakker.nl of bel Ans op:  06 51 292 093     

        

Een geweldige fotoreportage is tot stand gekomen met behulp van veel liefdevolle aandacht voor het vak wat elk van ons beoefend! Ik ben er ontzettend blij mee omdat deze prenten zo duidelijk de sfeer weerspiegelen waar ik het liefst in werk.
Hier dan de KUNSTEN en MUZIEKMAKERS!

Fotografie en styling:Kamer 465
Model/zangeres: Helen Botman van Laluna
Model blond: Janna Wonder
Haar en make up: Lydia le Loux
Vilten boa: Ans Bakker
********

 Flavourites Live

Van 20 t/m 22 november 2009 kun je LIVE webshoppen tijdens een nieuw, sfeervol en origineel event: Flavourites LIVE! In het World Fashion Center Amsterdam komt de virtuele shopwereld van Flavourites écht tot leven. Meer dan 140 leuke webshops op het gebied van fashion, interieur, cadeautjes en kidsspullen pakken uit met nieuwe collecties, unieke producten, spetterende LIVE-aanbiedingen en waanzinnige wedstrijden. Flavourites LIVE wordt een uniek, verrassend en verslavend leuk event! En ik sta er natuurlijk ook met modeaccesoires, glas-sieraden en nog meer verrassingen. stand 110 www.flavouriteslive.nl 

Deelname aan www.glasrijk.nl Tubbergen

Container con Colore vandaag 28 sept 2009 opgebouwd. woensdag 30 september is de opening van dit grote Glasevenement.

  

********

Ans Bakker op de Woonbeurs

Op de WOONBEURS AMSTERDAM presenteert Ans haar kroonluchter "Verloren Schatten" tegen de achtergrond van "Muurbloem" behang. Te zien in het restaurant  in hal 8(Super Brand Zone)  Rai Amsterdam.
Van 26 september t/m 4 oktober 2009 
www.woonbeurs.nl

********

Fotoshoot met Kamer 465
was een feest om te zien!
Op 23 september heb ik met kamer 465 een geweldige fotoserie gemaakt van mijn boa's (BOAZ). Hier alvast wat kiekjes vanachter de schermen.Binnenkort de foto's en meer info.
  

Kruithuis Den Bosch

Kruithuis expositie opening was zondag 23 augustus 's-Hertogenbosch. Is nog te bezoeken t/m 27 september  www.debelevenissen.nl


      

 

********

Wedding Hotel Schiphol juli 2009

 

  

 

 Ans Bakker maakt AWARD voor TV programma:

Grootste Royaltykenner 2009 april 2009. Uitzending: op zaterdag 4-11-18-25 april 2009 om 20.15 uur op Nederland 2. Uitzending gemist?: 

www.tvblik.nl/programma/de-grootste-royaltykenner-van-nederland


 


 


Glazen Kroon :"Bevroren Levens"


 


is door de EO uitgekozen om als hoofdprijs-Award aan Grootste Royaltykenner 2009 te worden uitgereikt. Gedurende vier afleveringen strijden kenners van het Koninklijk Huis om een plekje in de grote finale op 25 april, waarin ze het opnemen tegen bekende royaltydeskundigen. De presentatie van de quizshow 'De Grootste Royaltykenner van Nederland' is in handen van Jeroen Snel en Bert van Leeuwen.Vanaf zaterdagavond 4 april Nederland 2, EO, 20.17 uur. kunt u de spannende spelshow volgen op TV.  

www.eo.nl/royaltykenner


 

********

 




 

Droomjuweel, Hemels Licht,
Een nieuw begin, Schepping, Daar waar je thuis bent.
 Nieuw lichtobject van Ans Bakker. In opdracht gemaakt voor huis in de Provence, Frankrijk.